Hakımızda

 

1983 yılında Remzi Koruk tarafından kurulan firmamız, 1983 – 1998 yılları arasında KORÇİM ÇELİK KONSTRÜKSİYON ve METAL SANAYİ ismi altında üretim faaliyetlerini devam ettirdi.

1998 yılından itibaren kurumsallık ilkesini benimseyen Korçim, bu tarihten sonra otomobil ve otomobil yan sanayi fabrikalarına yedek parça taşıma kasaları, istifleme rafları, metal ambalaj ve çelik konstrüksiyon alanında hizmet vermeye başladı. Bunun yanı sıra taşıyıcı römorklar, tarım makineleri ana gövdeleri ve çelik karkasları da üretim yelpazemize sonradan kattığımız türler oldu.

Teknolojik gelişmeler ve detaylı çalışma prensibimiz doğrultusunda edindiğimiz tecrübeler ile hızla ve sürekli büyüyen bir müşteri portföyüne ve buna bağlı gelişen kapasite artışına sahip olduk.

Üretimimizi halen 2000 m² lik bir alanda ileri teknoloji kaynak robotları kullanarak tam donanımlı makine parklarında gerçekleştiriyor, hedeflerimiz gereğince, ISO 9001:2008, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerini almış olmanın ve geleceğin teknolojisini yakalamanın haklı gururunu taşıyoruz.